Лактофільтрум® Еко

Що потрібно шкірі в 18 років, а що в 25? Як запобігти раннє старіння  і пігментацію?
Чи впливає загальній стан організму на стан шкіри? Про все це ви дізнаєтеся в нашій статті.
 

А що потрібно твоїй шкірі?

 

Прекрасну стать спрощено поділяють на 2 категорії: дівчини та жінки. Проте для нашої шкіри такий поділ не підійде. Вірний і делікатний віку догляд за шкірою - важлива частина жіночої краси.

 

Давайте спробуємо розібратися, які поживні речовини потрібні нашій шкірі в різному віці, щоб буквально «сяяти зсередини»?

 

18-20

Незважаючи на те, що повноліття за документами вже настало, шкіра зовсім юної дівчини, як і весь організм, перебуває в стадії росту і статевого дозрівання. Шкіра дуже болісно реагує на навколишнє середовище, на харчування. Через це дівчата страждають від акне, розширених пор, жирної (на окремих ділянках обличчя ікомірцевої зони) і в той же час сухої шкіри, лущення. У такий період краще відмовитися від всіляких засобів декоративної косметики, що приховує недосконалості. І більше уваги приділити догляду і правильному харчуванню, в тому числі прийому пребіотиків.

 

 

 

20-25

Період статевого дозрівання пройшов, шкіра пружна, і вже не підвладна підлітковим висипанням. У цьому віці багато дівчат нехтують доглядом, а даремно. Як мінімум, в проміжку 20-25 років шкірі необхідне гарне зволоження і захист від сонця, щоб в майбутньому запобігти пігментацію.

 

 

 

25-30

Шкіра в цьому віці, як і раніше пружна, зволожена (особливо якщо періодично балувати зволожуючими процедурами і масками). Проте вже з'являються ледве помітні зморшки: в куточках рота, очей, на лобі. Особливо якщо дівчина усмішлива і життєрадісна, починають проявлятися так звані «лінії сміху». Так, в цьому віці точно не варто вдаватися до ін'єкції краси і тим більше до хірургічних втручань. У цей віковий відрізок цілком можна обійтися моделюючими масками або засобами, що містять колаген.

 

30-40

У цей період шкіра втрачає еластичність, а також приблизно 30% свого жирового запасу. Тому вночі шкірі в обов'язковому порядку життєво необхідний живильний регенеруючий крем. Особливу увагу варто приділити шкірі шиї і декольте, а також шкірі навколо очей. Звичайно, ні в якому разі не варто забувати про крема після пігментації.

 

Після 40

Шкіра в цьому віці легко зневоднюється, зморшки стають помітнішими, починаються природні процеси старіння. В цьому випадку шкірі необхідні природні джерела енергії, засоби з колагеном і еластаном.

 

Проте, в будь-якому віці варто пам'ятати, що наше обличчя, наша шкіра відображає не тільки маховик часу, але і внутрішні процеси нашого організму. І наша турбота не тільки зовнішня, але і зсередини допоможе шкірі виглядати  вдосконалено і гармонійно і в 20 років, і в 45.

 

Шкідлива їжа і екологія залишають на нашій шкірі свій помітний слід, але ми можемо допомогти їй правильним харчуванням, заняттями спортом, прийомом активних компонентів лігніну і лактулози, що знаходяться в складі продукт харчовий функціональний «Лактофільтрум®-Еко», а також необхідним зовнішнім доглядом. Любіть себе і сіяйте  зсередини!

 

 

Количество просмотров: 307.