Афлубин®

Регистрационный номер: 
UA/10018/01/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
18.09.2014 до 18.09.2019
Название на английском: 
AFLUBIN®

Cклад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: Gentiana D1 3,6 мг; Aconitum D6 37,2 мг; Bryonia D6 37,2 мг; Ferrum phosphoricum D12 37,2 мг; Acidum sarcolacticum D12 37,2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:круглі плоскі таблетки білого кольору з можливими вкрапленнями, з розподільною рискою.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат має пряму противірусну дію, а також стимулює синтез інтерферону та клітинну ланку імунітету, що дозволяє використовувати його на різних стадіях інфекційного процесу (як для профілактики, так і для лікування).

При застосуванні з лікувальною метою препарат зменшує озноб та сприяє нормалізації температури тіла; зменшує запалення верхніх дихальних шляхів, нежить та кашель; зменшує головний біль та слабкість; зменшує біль у м’язах і суглобах; активізує захисні сили організму; прискорює одужання, запобігає розвитку ускладнень.

При застосуванні з профілактичною метою препарат зміцнює загальну опірність організму; підвищує місцевий імунітет верхніх дихальних шляхів; знижує імовірність захворювання на грип та застуду.

Клінічні характеристики

Показання

Профілактика та лікування грипу та застуди (гострих респіраторних вірусних інфекцій), а також у комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах.

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Клінічно значуща взаємодія препарату Афлубін® з іншими лікарськими засобами не встановлена. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Особливості застосування

Лікарська форма таблетки містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції замість таблеток Афлубін® потрібно застосовувати препарат у формі крапель.

Оскільки Афлубін® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю до цього часу не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю у випадках, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Спосіб застосування та дози

1.Початок лікування (1-2 доба захворювання на застуду або грип).

Дозування Курс лікування

Дорослі та підлітки

1 таблетка

Для найшвидшого покращання стану препарат приймати кожні півгодини-годину, але не більше 4 разів на добу протягом 1-2 днів

Діти віком 5-12 років

½ таблетки

Якщо погане самопочуття зберігається, застосування препарату необхідно продовжувати за такою схемою:

2. Продовження лікування (3-7- ма доба захворювання або до одужання).

Дозування Курс лікування

Дорослі та підлітки

1 таблетка

2 рази на добу

Діти віком 5-12 років

½ таблетки

3. Профілактика

Планова профілактика на початку або до початку очікуваного піку захворюваності респіраторною вірусною інфекцією, а також після дії провокуючих факторів (після переохолодження або після контакту з хворим на грип або респіраторну інфекцію).

Дозування Курс лікування

Дорослі та підлітки

1 таблетка

2 рази на добу до 3 тижнів

Діти віком 5-12 років

½ таблетки

Для досягнення максимального ефекту Афлубін® слід застосовувати за 30 хв до або через 1 годину після їди, таблетку рекомендується потримати у роті до повного розсмоктування.

При необхідності лікування дітей віком до 5 років слід застосовувати препарат Афлубін® у формі крапель.

Діти

Дітям віком до 5 років застосовують препарат Афлубін® у формі крапель.

Передозування

Випадки передозування не виявлені.

Побічні реакції

У виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату, можливі алергічні реакції (включаючи висипання, гіперемію, свербіж шкіри, кропив’янку).

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігатив оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 12 таблеток у блістері; по 1 або 2, або 3, або 4 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Ріхард Біттнер АГ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
МНН не присвоен. Согласно правилам Всемирной организации здравоохранения, МНН не выбирается для гомеопатических препаратов.
Фармакотерапевтическая группа: 
Комплексний гомеопатичний препарат.
Примечания
* - инструкция не переведена на русский язык. На странице предоставлена украиноязычная версия инструкции.
Количество просмотров: 139.
Консультации по препарату
Грипп
Вопрос
17.11.2015 15:37:27
Заболела гриппом, с носа течет, глаза слезятся, могу я пользоваться оксолиновой мазью.
Ответ специалиста
"Оксолиновую мазь" используют для профилактики в период эпидемии. В Вашем случае нужно использовать препараты для лечения ОРЗ, например, "Грипп хеель", "Афлубин", "Хелпекс" и т. п.
ОРЗ
Вопрос
27.07.2015 15:05:09
Есть ли какие-то чайки при простуде для кормящей мамы малышу 1,5 мес.
Ответ специалиста
Любое медикаментозное лечение во время лактации нужно обсуждать с лечащим врачом, чтобы не навредить ребенку. Обычно при простуде назначают гомеопатические средства: "Афлубин" и "Оциллококцинум". Самостоятельно можно использовать травы: липу, эвкалипт, мяту перечную, ромашку, эхинацею, календулу, имбирь, шалфей, мед, лимон, малиновое и смородиновое варенье, из которых можно готовить горячие чаи.
Иммуноповышающие препараты
Вопрос
12.11.2014 15:13:02
Добрый день. Посоветуйте иммуноповышающий препарат. Выбор велик, к примеру Афлубин, Иммунал, Бронхо-мунал и т.д. но не могу определиться, что же всё таки лучше. Заранее спасибо.
Ответ специалиста
С какой целью Вы хотите принимать подобные препараты? Иммуностимулирующие препараты нужно принимать только после консультации с врачом, т. к. самостоятельное применение подобных препаратов может привести к еще большему ослаблению собственного иммунитета. Если Вы чувствуете, что Ваш иммунитет снизился или Вы стали часто болеть, обратитесь к врачу - иммунологу. Самостоятельно можно принимать витамины, травяные чаи, в том числе и из шиповника, пить на ночь свежеприготовленный дома кефир. Это поможет укрепить собственный иммунитет.