Оксалати в сечі. Чим краще лікувати?

Сообщений: 8
Гость
Добрий день. Я чоловік 36 років. Недавно у мене були проблеми з нирками, знайшли значну кількість оксалатів в сечі. Назначили пити Уролісан та нефродол. Попив місяців 4, з'явилися приступи колік нирок, аж була замічана кров в аналізах.Я все кинув і почав пити нитроксолін по таблетці на ніч. Все прийшло в норму і вже пів року нирки не болять. Коли щось не те відчуваю, то знову п'ю нитроксолін. Але після них болять печінка та зовчний. Приходиться пропивати карсіл та ранітадін щоб всі болі минали. От мене питання: які мені краще ліки пити щоб оксалати не утворювалися і не було проблем з печінкою та зовчиним? Можливо мені краще Антраль брати і ще разом від нирок щось... Чи щось одне? Порадьте, будь-ласка. У лікарів був. Всі оде і теж назначають, але те лікування мені важко дається.
Болоховец Любовь Георгиевна
Аватар пользователя Любовь Георгиевна Болоховец
Провизор. Более двадцати лет работы в фармации.О специалисте
Здравствуйте. Можно попробовать растительные препараты "Цистон" (курс лечения до 6 месяцев и больше), "Пролит" (курс до 6 недель). Вам причину образования оксалатов назвали? Чтобы камни не образовывались в будущем, нужно знать и устранять причины, по которым это происходит. Диету соблюдаете? Нужно понимать, что лечение может быть длительным, поэтому нужно набраться терпения и выполнять все рекомендации врачей, тем более, что все они назначают одно и то же. Скорее всего, оксалаты у Вас не только в моче, но, видимо, есть и камешки в почках. Выход камней из почек может сопровождаться болями, кровью в моче, воспалительными процессами и т. п.
Олександр
Дякую за відповідь. Цистон теж б'є по печінці щей пів року пити. Спробувати то можна. Якщо приймати по повній дозі то мабуть печінці хана, а чи поможе на нирки - питання. Про Пролит не чув. Але якщо там травка, буде викликати алергію. Я багато пробував ліків. Майже всі викликають якісь побічні дії і приступи колік. А нитросолин лише трохи на печінку впливає, але біль одразу знімає і немає приступів. Я веду малорухомий стиль життя і харчуватися як треба немає можливості. От і доводиться на таблетках сидіти
Болоховец Любовь Георгиевна
Аватар пользователя Любовь Георгиевна Болоховец
Провизор. Более двадцати лет работы в фармации.О специалисте
Здравствуйте, Александр. Советую все же попробовать "Цистон", он практически не имеет противопоказаний, поэтому никакого негативного влияния на печень быть не должно даже при длительном приеме. Надо также как-то подумать о двигательной активности и соблюдении диеты, иначе Ваше состояние будет только ухудшаться, несмотря на прием таблеток. Травки мочегонные Вам назначали? Или у Вас на все травы аллергия? https://mkb.guru/bolezni-mochevogo-puzyrya/analiz-mochi/oksalaty.html - почитайте здесь о диете и питьевом режиме (пить нужно 2 литра чистой воды в сутки).
Олександр
Місяць приймав "Цистон" по 1
Місяць приймав "Цистон" по 1 таблетці в день, помітив що оксалати виводяться, болів нема. Але недавно відчув у роті сильний присмак кислоти. Стараюся пити багато рідини, заїдати чи беру м'ятні цукерки, але смак цей повертається. Спробував декілька днів не приймати ліки, присмак кислоти зник. Правда в лівому боці різі, так як перед приступами колік було. Я знову випив "Цистон" і болі зникли але появився присмак мов шлункової кислоти. Це єдине що заважає. А так аналізи сечі чисті, найкраща за років 5. Кажуть що все в нормі. Задавав на 3 неділі прийому. І кинув би приймати таблетки але налякали різі явно зі сечовихідних шляхах. На УЗД не бачать нічого крім каналів на нирці, мов як камні йшли і лишили сліди. Але ні камнів ні песка не бачать. Кажуть - пий далі цистон та ношпу або спазмалетики.
Болоховец Любовь Георгиевна
Аватар пользователя Любовь Георгиевна Болоховец
Провизор. Более двадцати лет работы в фармации.О специалисте
цистон
Здравствуйте, Александр. Спасибо, что написали о своих результатах, очень рада за то, что состояние Ваше улучшилось. По поводу появления кислотного вкуса желательно обратиться к гастроэнтерологу. Возможно "Цистон" вызывает раздражение слизистой желудка (хотя в инструкции нет никаких упоминаний о подобном побочном эффекте) и врач назначит какие-то лекарства для его лечения. Раньше проблем с желудком не было?
Олександр
цистон
Раніше було таке коли чогось кислого з'їм. Але так щоб явно і не можна було запити чи заїсти не було. Можливо в організмі накопичилась велика кількість "Марена сердцелистная (Rubia cordifolia) содержит руберитриновую кислоту и антрахиновые гликозиды, которые способны растворять оксалатные конкременты мочевыводящих путей и вызывают их выведение из организма. ". Бо присмак трохи схожий на смак, що лишаться від цистона, коли розтане в роті. Я перерву зроблю на місяць. Болі можна ношпою чи нитроксолином забрати. А далі можливо потрібно просто приймати цистон через 2-3 дні чи раз в тиждень щоб ті оксалати не утворювалися. Думаю так теж можна. І велике дякую за пораду.
Болоховец Любовь Георгиевна
Аватар пользователя Любовь Георгиевна Болоховец
Провизор. Более двадцати лет работы в фармации.О специалисте
цистон
Здравствуйте, Александр. Но, к гастроэнтерологу все же сходите, чтобы проверить желудок. "Нитроксолин" также раздражает слизистую желудка и кишечника, поэтому лучше, как говорится, "перестраховаться" заранее, чем потом еще лечить органы ЖКТ.

Добавить комментарий