Синуфорте®

Код ATХ: 
R01AX
Регистрационный номер: 
UA/6478/01/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
07.12.2012 до 07.12.2017
Название на английском: 
SINUFORTE®

Склад лікарського засобу

1 флакон містить порошку ліофілізованого соку та водного екстракту зі свіжих бульб цикламену європейського (Сусlamen еuropaeum), гемолітичний індекс 1:6000 – 12 000; 35 доз; розчинник у комплекті: вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Порошок ліофілізований для інтраназального застосування. Пориста маса білого кольору з кремово-коричневим відтінком

Назва і місцезнаходження виробника

АТ Лабораторіо Рейг Жофре, Гран Капіта, 10, 08970 Сант Джоан Деспі (Барселона) Іспанія / Laboratorio Reig Jofre, S.A., Gran Capita, 10, 08970 Sant Joan Despi (Barcelona) Spain.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа. Код АТС R01АХ.

Препарат діє місцево на слизову оболонку носа, спричиняючи посилену рефлекторну секрецію у слизових оболонках, які вистилають навколоносові пазухи і порожнину носа. Посилена рефлекторна секреція у вигляді серозно-мукозних виділень виявляється через декілька хвилин і може тривати близько 2-х годин. Подібна стимульована секреція обумовлює природне дренування (вимивання) навколоносових пазух і, як наслідок, високу лікувальну ефективність препарату. Препарат не зумовлює будь-яких значущих залишкових явищ подразнення слизової оболонки носа, не затримується у порожнині носа і не має загальної системної дії.

Показання для застосування

а) Гостре або хронічне рецидивуюче запалення навколоносових пазух (синусити): катаральні або гнійні гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити або комбіновані синусити;

б) у комбінації з антибіотиками при гострих гнійних синуситах, перебіг яких супроводжується явищами генералізованої інфекції або орбітальних ускладнень; в) гостре ексудативне запалення середнього вуха (отит) та хронічні ексудативні отити (в останньому випадку лікування Синуфорте® можна проводити і після міринготомії);

г) гострі та хронічні риніти у стадії загострення; алергічні риніти, у тому числі полінози;

д) постопераційна реабілітація після ендоскопічних оперативних втручань (етмоїдотомія, гаймороетмоїдотомія, фронтоетмоїдогайморотомія).

Протипоказання.

Кистозно-поліпозні параназальні синусити; підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні

ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ УНИКАТИ ПОТРАПЛЯННЯ ПРЕПАРАТУ В ОЧІ!

НЕ ВДИХАТИ ОДНОЧАСНО З ВВЕДЕННЯМ ПРЕПАРАТУ!

Мимовільне потрапляння препарату в очі може викликати сильне подразнення, а також

явища гострого кон'юнктивіту.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

Безпека застосування препарату Синуфорте® у період вагітності або годування груддю вивчена недостатньо.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не виявлено.

Діти

Синуфорте® рекомендовано дітям віком від 5 років. Спосіб застосування та дозування проводиться за тією ж самою схемою, що й дорослим.

Спосіб застосування та дози

При кожному натиску розпилювач-дозатор розпилює 0,13 мл (2-3 краплі) препарату, що становить разову дозу. Вища добова доза препарату складає 0, 26 мл. Готовий розчин містить 35 доз препарату.1. Відгвинтити ковпачок у флаконі з препаратом і вийняти пробку.

2. Розкрити флакон з розчином і відломити верхню частину.

3. Повністю вилити розчинник у флакон з препаратом.

4. Нагвинтити розпилювач-дозатор на флакон і збовтати до повного розчинення
препарату.

5. Зняти захисний ковпачок з розпилювача-дозатора.

6. Зробити 2-3 пробних розпилювання в повітря.

7. При вертикальному положенні голови ввести розпилювач-дозатор у кожний
носовий хід і зробити розпилювання одним натиском.

Дорослим та дітям віком від 5 років приготовлений вищевказаним способом

препарат вводити 1 раз на добу, по одному розпиленню у кожен носовий хід.

Препарат рекомендується використовувати через добу, залежно від тяжкості та перебігу захворювання також допускається його щоденне застосування.

Тривалість одного курсу лікування 6-8 днів при щоденному застосуванні або 12-16 днів при введенні препарату через день.

Для досягнення лікувального ефекту достатньо 6-8 введень препарату, проте

зменшення головного болю або повне його припинення може спостерігатися вже після

3-5 введень препарату.

У випадку алергічних ринітів застосування як системних, так і місцевих антигістамінних препаратів допустиме лише через 2 години після інтраназального введення Синуфорте®. Разом з тим не слід застосовувати антиалергічні препарати менше ніж за 8-10 годин до інтраназального введення Синуфорте®.

Після оперативного втручання інтраназальне уведення Синуфорте® розпочинати на другу добу з метою дренажу дихальних шляхів і зменшення набряку слизових оболонок. При використанні Синуфорте® не має потреби у застосуванні традиційних післяопераційних реабілітаційних заходів , таких як анемізація, промивання пазух та туалет носової порожнини.

Правила та тривалість використання препарату не залежать від нозологічної форми захворювання.

Передозування.

Про випадки передозування препарату Синуфорте® не повідомлялось. Проте перевищення рекомендованої дози може спричинити відчуття сильного печіння та болю у носоглотці.

Побічні ефекти

Короткочасне відчуття слабкого або помірного печіння у носоглотці, чхання, рефлекторні явища у вигляді слинотечі, рідше короткочасні сльозотечі та почервоніння обличчя; у поодиноких випадках відчуття сухості у носі, гіперемія кон’юктиви, нетривалий головний біль у лобній ділянці або перенісся; у результаті капілярного діапедезу може з'явитись блідо-рожевого кольору виділення з носа. У жодному із зазначених випадків немає потреби у припиненні лікування.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами та інші види взаємодій.

Недопустимо одночасне введення у порожнину носа Синуфорте® та місцевоанестезуючих препаратів або антигістамінних засобів або попереднє введення таких препаратів; при необхідності допустимо місцево застосовувати засоби, що зменшують набряк слизової оболонки носа; у випадках, ускладнених гнійною інфекцією, при необхідності застосовувати антибіотикотерапію.

Термін придатності. 3 роки

Умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Свіжоприготовлений розчин зберігати у холодильнику не більше 15 днів (при температурі від +2°С до +8°С).

Упаковка

Порошок ліофілізований у скляному флаконі об'ємом 8 мл, розчинник: вода для ін'єкцій - 5 мл і розпилювач-дозатор у комплекті.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
Cyclamen europaeum
Фармакотерапевтическая группа: 
Засоби, що застосовуються при захворюваннях порожнини носа.
Примечания
* - инструкция не переведена на русский язык. На странице предоставлена украиноязычная версия инструкции.
Количество просмотров: 107.
Консультации по препарату
Тизин+Синуфорте
Вопрос
25.12.2013 17:48:52
Можно ли принимать одновременно синуфорте и тизин? Нос закладывает после первого, невозможно дышать совершенно
Ответ специалиста
"Синуфорте" действует местно в области среднего носового хода, вызывая рефлекторную секрецию в слизистой оболочке полости носа и околоносовых пазух. Если Вы начнете капать сосудосуживающие капди "Тизин", тогда действие "Синуфорте" будет тормозиться и не будет никакого смысла в этом лечении. Так что, придется потерпеть.
Синуфорте
Вопрос
07.08.2013 09:20:57
Целесообразно ли мне использовать препарат Синуфорте? Мне 75 лет. Лет 7 назад мне прочищали, промывали в больнице носовые пзухе - попал туда с жалобами на головокружение, головные боли - проверяли всякие другие вещи, но в конце концов послали к специалистам по носовым пазухам. Стало легче, но вот снова те же симптомы - носоглотка забивается, утром с трудом, извините, отхаркиваюсь и отсмаркиваюсь, пользуюсь какими-то каплями - помогают, но ненадолго. Сейчас лето - чуть полегче, но осенью все усилится - СПб город сырой. С уважением - Ю.Вдовин
Ответ специалиста
"Синуфорте" - это натуральный растительный препарат с противовоспалительным действием, применяется для снижения отечности слизистой оболочки носа и очищения придаточных пазух. Именно поэтому Вам его и выписали. Считаю, что попробовать нужно, тем более, что в отличие от капель, этот препарат не вызывает привыкания. Попробуйте также ежедневно промывать нос морской водой.
Ременс
Вопрос
03.08.2013 12:06:28
у меня была задержка месяц,сейчас пошли месячные и идут уже две недели,врача посетить совершенно нет времени,мне по советовали принимать ременс,могу ли я принимать его без консультации моего врача?
Ответ специалиста
"Ременс" в данном случае не заменит консультации врача. Видимо, у Вас какой-то гормональный сбой, поэтому лучше все-таки посетите врача, все-таки длительность месячных в течении 2-х недель - это не нормально, т.к. у Вас может развиться анемия в дополнение к гинекологическим проблемам.