Мемория®

Код ATХ: 
N07
Регистрационный номер: 
UA/8877/02/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
12.06.2015 до 12.06.2020

Склад лікарського засобу

Діючі речовини:1 таблетка містить: Hypericum (Звіробій) D1 53,6 мг, Ginkgo (Гінкго) D6 37,2 мг, Conium (Болиголов) D6 37,2 мг, Ginseng(Женьшень) D6 37,2 мг, Arnica (Арніка) D12 37,2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Круглі плоскі таблетки від білого до коричнювато-сірого кольору з можливими вкрапленнями з розподільною рискою з однієї сторони, зі скошеними краями.

Назва і місцезнаходження виробника

Ріхард Біттнер АГ,

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат. Інші засоби для нервової системи. Код ATC N07.

Чинить комплексну ноотропну, вазоактивну та адаптогену дії: усуває спазми судин головного мозку, покращує стан церебральної гемодинаміки та живлення тканин мозку киснем, нормалізує обмінні процеси та енергетичний потенціал нервових клітин, покращує реологічні властивості крові та стан мікроциркуляції у судинах головного мозку, очного дна. Завдяки комплексній дії сприяє швидкому усуненню симптомів, що розвиваються внаслідок порушень церебрального кровообігу та обмінних процесів головного мозку, таких як часті головні болі, запаморочення, шум у голові, у вухах, емоційна лабільність, тривога, дратівливість, депресивні прояви, астенія (хронічна втома, слабкість). Покращує пам’ять, збільшує концентрацію уваги та швидкість психомоторних реакцій при виконанні розумових завдань, підвищує працездатність.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування погіршення пам’яті та концентрації уваги будь-якого походження. У комплексному лікуванні хронічних розладів мозкового кровообігу, деменції, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, обмінних процесів головного мозку.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Лікарська форма таблетки містить лактозу. Тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції замість таблеток Меморія® потрібно застосовувати препарат у формі крапель.

Оскільки Меморія® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю у разі, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Діти

Лікарський засіб призначають дітям віком від 6 років.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти віком від 12 років: по 1 таблетці;

діти віком від 6 до 12 років: по ½ таблетки.

Застосовувати препарат 2 рази на день.

Для прискорення одужання на початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого усунення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до покращання стану, але не більше 4 разів на день, після чого застосовувати 2 рази на день.

Для досягнення максимального ефекту препарат Меморія® рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через годину після їди). Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розсмоктування.

Курс лікуваннязалежно від тривалості захворювання та тяжкості стану становить 1-4 місяці. При необхідності курс можна повторити

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

Побічні ефекти

Не виявлені.

У виняткових випадках після застосування препаратів, які містять звіробій, можливі прояви фотосенсибілізації, що зникають після зменшення дози або відміни препарату.

Не було зареєстровано жодного випадку фотосенсибілізації від прийому препарату Меморія®.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. При необхідності застосування з іншими лікарськими засобами слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності.5 років.

Умови зберігання

Зберігатив оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 12 таблеток у блістері; по 1 або 2, або 3, або 4 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.
Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
МНН не присвоен. Согласно правилам Всемирной организации здравоохранения, МНН не выбирается для гомеопатических препаратов.
Фармакотерапевтическая группа: 
Комплексний гомеопатичний препарат. Інші засоби для нервової системи.
Примечания
* - инструкция не переведена на русский язык. На странице предоставлена украиноязычная версия инструкции.
Количество просмотров: 80.