Фламин-Здоровье

Код ATХ: 
A05AX
Регистрационный номер: 
UA/4615/01/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
27.11.2015 до 27.11.2020

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить фламіну у перерахуванні на вміст суми флавоноїдів 70 % 50 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; крохмаль кукурудзяний; магнію карбонат легкий; кальцію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки жовтого або жовтого з буруватим відтінком кольору, з вкрапленнями, зі слабким специфічним запахом, плоскоциліндричної форми, з фаскою.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів. Код АТХ A05А Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Флавонвмісний поліфенольний лікарський засіб із суцвіть цмину піщаного (безсмертник). Містить флавоноїдні глікозиди (саліпурпозид, ізосаліпурпозид, кемпферол, апігенін), гіркоти, дубильні речовини, стерини, ефірні олії та інші біологічно активні речовини (органічні кислоти, каротиноїди, полісахариди).

Збільшує жовчовиділення, змінює співвідношення холестерин/жовчні кислоти, збільшує вміст холатів у жовчі, попереджає утворення жовчних каменів. Проявляє спазмолітичну дію на гладку мускулатуру сфінктерів жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. Стимулюючи виділення шлункового соку, сприяє кращому перетравлюванню їжі. Проявляє гіпохолестеринемічну та гепатопротекторну дію. Препарат зменшує запальний процес у паренхімі печінки і жовчовивідних шляхах, полегшує кровообіг у печінці. Найважливішим у фармакодинаміці препарату є його властивість стабілізувати клітини та субклітини мембрани печінки, що грунтується на його антиоксидантному ефекті.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Клінічні характеристики

Показання

Хронічний холецистит, хронічний гепатит, дискінезії жовчовивідних шляхів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату; обтураційна жовтяниця, жовчокам’яна хвороба з наявністю каменів більше 10 мм у діаметрі, загострення виразкової хвороби, гострі запальні захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів і підшлункової залози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат можна застосовувати у комплексі з іншими лікарськими засобами, які призначаються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів.

Препарат підвищує активність метронідазолу та амінохінолу при лікуванні лямбліозу.

Особливості застосування

З обережністю призначати пацієнтам з підвищеною кислотоутворювальною функцією шлунка.

Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Особливості застосування препарату у період вагітності або годування груддю не досліджені. Застосування препарату можливе, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати дорослим і дітям віком від 5 років внутрішньо, за       30 хвилин до їди, запиваючи невеликою кількістю води.

Дорослим і дітям віком від 14 років застосовувати по 50 мг (1 таблетка) 3 рази на добу; при необхідності дозу можна збільшити до 100 мг (2 таблетки) 2-3 рази на добу.

Дітям віком від 10 до 14 років застосовувати по 50 мг (1 таблетка) 2 рази на добу.

Дітям віком від 5 до 10 років застосовувати по 50 мг (1 таблетка) 1 раз на добу.

Тривалість курсу лікування становить 10-40 днів (залежно від характеру, ступеня тяжкості і перебігу захворювання). При необхідності курс лікування можна повторити за призначенням лікаря.

Діти

Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 5 років.

Передозування

Випадки передозування невідомі.

Побічні реакції

Зазвичай препарат добре переноситься. Рідко можливі алергічні реакції (у т. ч. шкірні висипання, кропив’янка, свербіж); підвищення артеріального тиску (у хворих на артеріальну гіпертензію).

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки № 103 у блістерах у коробці; № 30 у контейнері у коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
Helichrysum arenarium
Фармакотерапевтическая группа: 
Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів.
Примечания
* - инструкция не переведена на русский язык. На странице предоставлена украиноязычная версия инструкции.
Количество просмотров: 112.
Консультации по препарату
аллергическая реакция на ревит
Вопрос
23.11.2015 09:35:05
Здравствуйте! Возможна ли аллергическая реакция на витамины Ундевит при атопичном дерматите (реакция на клещей домашней пыли, плесень, сорные травы? Принимаю 1 раз в день одно драже утром после еды? Появились высыпания на кистях. Возможно это просто совпадение? Спасибо.
Ответ специалиста
Здравствуйте. Аллергическая реакция, в принципе, может быть на любое лекарство, в том числе и на компоненты витаминов "Ундевит". Вам желательно сдать аллергопробы, чтобы точно знать, на какой компонент этого лекарства у Вас аллергия. Для снятия симптомов аллергии можно принимать сорбенты: "Активированный уголь", "Энтеросгель" в течении 1 - 2 - 3 - 4-х недель. В это время нужно пить много чистой воды, чтобы организм быстрее очищался и не было запоров. Также можно принимать гепатопротекторы ("Фламин", "Карсил" и т. п.) для очистки печени. Ведь, как известно, аллергические проявления возникают тогда, когда печень уже не справляется со своей функцией по очистке организма. Регулярно пейте травки (бессмертник, шиповник, ромашку, мяту).
Джас плюс
Вопрос
19.10.2015 19:32:55
Здравствуйте, подскажите, пью таблетки джаз плюс , принимаю параллельно таблетки для поджелудочной железы Фламин-здоровье. Вопрос в следующем, уменьшается ли действие препарата джес плюс во время приёма таблеток фламин-здоровье
Ответ специалиста
Нет. Прием препарата "Фламин" не влияет на контрацептивную активность препарата "Джес плюс".
Папиллит
Вопрос
21.07.2015 15:09:57
Добрый день. Мне 34г. У меня было жжение в правом подреберье.Сделала гастроскопию и обнаружили что фатеров сосок нерезко увеличен до 6мм со следами фибрина на поверхности. В диагнозе указали Папиллит.и помимо того есть перегиб желчного. Подскажите насколько это страшно и как это лечить?? Мне доктор-гастроэнтеролог сказал что это не лечится и его надо удалять, а то грозит плохими последствиями. Подскажите -это что своеобразные папиломы в 12ти перстной??спасибо огромное.
Ответ специалиста
Папиллит - это воспалительный процесс, вызванный, возможно, плохим оттоком желчи из - за перегиба желчного пузыря. На ранних стадиях болезни (в Вашем случае) назначается консервативная терапия, которая включает диету № 5, антацидную терапию, препараты Н2-блокаторы; холинолитическую терапию — атропин, платифиллин, метацин, аэрон, гастроцепин; антибактериальную терапию. Соблюдение особого режима питания считается главным элементом поддерживающей терапии. Питаться нужно не менее 4 раз в сутки, ужин должен быть легким за 3 - 4 часа до сна. Обязательно использовать овощи и растительное масло. Запрещаются тугоплавкие жиры, холодные шипучие напитки, острые приправы, жареные блюда. Для профилактики можно принимать желчегонные средства ("Карсил", расторопшу, бессмертник, "Фламин" и т. п.). Рекомендуются также ежедневная ходьба не менее 5 – 6 км (профилактика застоя желчи), утренняя гимнастика без прыжков и упражнений для брюшного пресса, плавание. Если у Вас нет камней в желчном, тогда при соблюдении этих рекомендаций можно жить нормальной жизнью, естественно, регулярно наблюдаясь у врача. Для снятия воспаления можно пить травяной чай из ромашки, шалфея и мяты.