Дисменорм

Регистрационный номер: 
UA/8146/01/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
26.07.2013 до 26.07.2018
Название на английском: 
Dysmenorm®

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить Agnus castus Æ 125 мг (сухий залишок 1 мг), Apis mellifica D3 25 мг, Pulsatilla D3 25 мг, Rosmarinus officinalis D2 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль пшеничний, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Білі або майже білі, іноді з окремими плямами двоплощинні таблетки зі скошеною кромкою.

Назва і місцезнаходження виробника

Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ

Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина.

Deutsche Homoeopathie-Union DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG

Ottostrasse 24, 76227 Karlsruhe, Germany.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат.

Дисменорм є комплексним гомеопатичним препаратом, до складу якого входять чотири добре відомих монопрепарати, що доповнюють один одного при лікуванні порушень менструального циклу та фіброзно-кістозних змін тканин молочної залози (мастопатії). Дисменорм регулює ритм, інтенсивність і тривалість менструальних кровотеч і зменшує симптоми, характерні для передменструального синдрому. Зменшує дискомфорт при нагрубанні та болючості молочних залоз (мастодинії).

Під впливом компонентів препарату відбувається зниження концентрації пролактину в крові та нормалізація балансу статевих гормонів.

Показання до застосування. Порушення менструального циклу, передменструальний синдром, мастодинія, мастопатія.

Протипоказання. Відома гіперчутливість до токсинів бджолиної отрути або до будь-якого іншого компонента препарату, годування груддю, естроген-залежні пухлини та пухлини гіпофізу.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з недостатністю лактази, з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід його застосовувати.

Препарат містить пшеничний крохмаль, тому пацієнтам з підвищеною чутливістю або непереносимістю глютену не слід його застосовувати.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності або годування груддю не слід приймати препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Дотепер не встановлено.

Діти

Не застосовувати дітям до 12 років у зв’язку з недостатністю клінічних даних.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років слід приймати препарат регулярно, по 1-2 таблетки 3 рази на добу не менше ніж 3 місяці.

Таблетки слід застосовувати за півгодини до або після прийому їжі, повільно розсмоктуючи у порожнині рота. Якщо необхідно, таблетки можна розчинити у невеликій кількості води.

Поліпшення настає, як правило, через 4 тижні. Після покращання стану частоту прийому препарату слід зменшити. У випадку менструальних розладів Дисменорм слід застосовувати до нормалізації тривалості та частоти менструації, не менше 3 місяців. У зв’язку з доброю переносимістю Дисменорм може бути рекомендований для тривалого застосування.

Передозування. Дотепер невідоме.

Побічні ефекти

Дуже рідко (

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У такому випадку слід припинити його застосування та звернутися за консультацією до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Унаслідок можливої допамінергічної та естрогенної активності діючої речовини - Agnus castus - імовірна взаємодія лікарського препарату з препаратами - агоністами та антагоністами допамінових рецепторів, препаратами естрогенів та антиестрогенів.

При прийомі інших лікарських препаратів пацієнтам рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°C у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 80 таблеток у флаконі; по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.
Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
МНН не присвоен. Согласно правилам Всемирной организации здравоохранения, МНН не выбирается для гомеопатических препаратов.
Фармакотерапевтическая группа: 
Комплексний гомеопатичний препарат.
Примечания
* - инструкция не переведена на русский язык. На странице предоставлена украиноязычная версия инструкции.
Количество просмотров: 67.
Консультации по препарату
Менструальные боли
Вопрос
19.02.2014 08:32:39
Какие препараты следует применять при болях во время менструации? Какие препараты наиболее безвредны?
Ответ специалиста
Боль при менструации является только симптомом и показывает, что в организме есть проблема, которую нужно выяснить и найти. Поэтому обязательно нужно сходить к гинекологу. Можно использовать "Тамипул", "Темпалгин", "Спазган", "Кетанов", "Но-шпа". Безопасными считаются гомеопатические препараты: "Дисменорм", "Ременс". Врач сможет выяснить причину болей и назначить нужное лечение.
Обезболивающие
Вопрос
19.11.2013 21:35:23
Добрый вечер.Хотела спросить у Вас совета, в данный момент сильно беспокоят боли в низу живота, спины и иные боли при менструальном цикле.Совершенно не помогают такие таблетки как Тамипул и Налгизин,ходила не в одну поликлинику везде дают один ответ: Надо рожать.Но это пока не возможно.Посоветуйте пожалуйста какую нибудь альтернативу этим медикаментам.Заранее спасибо!
Ответ специалиста
"Спазган", "Но-шпа", "Дисменорм". При использовании оральных контрацептивов также болевые ощущения исчезают или значительно уменьшаются. Нужно пробовать разные варианты, начните с "Дисменорма", который нужно принимать по 1 – 2 таблетки три раза в сутки за полчаса до приема пищи. Таблетку кладут под язык и рассасывают до полного растворения. Курс лечения составляет несколько месяцев (минимум 3). Точно определить дозировку и сколько недель должен занять цикл терапии, может только лечащий врач исходя из данных объективного обследования.
дисменорм
Вопрос
26.12.2011 10:07:29
здравствуйте. у меня нарушение менструального цикла, врач прописал дисменорм. как долго его следует принимать и слледует ли его принимать непосредственно в месячные?
Ответ специалиста
Можно ли его принимать во время месячных?