Імуноглобулін антистафілококовий людини рідкий

Код ATХ: 
J06BB08
Регистрационный номер: 
UA/13023/01/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
12.07.2013 до 12.07.2018

Загальна характеристика:

міжнародна непатентована назва: staphylococcus immunoglobulin;

основні властивості лікарської форми: прозора або ледь опалесціююча, безбарвна або жовтувата рідина. У процесі зберігання можлива поява незначного осаду, що зникає при струшуванні. Препарат не містить консервантів та антибіотиків, у ньому відсутні антитіла до BIJI-1, BIJI-2, вірусу гепатиту С, поверхневого антигену вірусу гепатиту В.

Якісний та кількісний склад:

Назва інгредієнта

Вміст у 1 мл

Діючі речовини:

загальний білок (імуноглобулінів - не менше 95% від загального білка)

0,09-0,11 г

Допоміжні речовини:

гліцин

натрію хлорид

вода для ін'єкцій

 

0,0225 г

0,009 г

до 1,0 мл

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

Код АТС. J06ВВ08. Специфічні імуноглобуліни. Антистафілококовий імуноглобулін.

Імунологічні та біологічні властивості

Імуноглобуліни – імунологічно активна білкова фракція, яка виділена з гіперімунної плазми крові людини, очищена та концентрована методом фракціонування етиловим спиртом. Діючою речовиною препарату є імуноглобуліни, що представлені антитілами до стафілококового екзотоксину (антиальфастафілолізини), концентрація яких у крові при введенні імуноглобуліну досягає максимуму через 24 години. Період напіввиведення антитіл з організму становить 4-5 тижнів.

Показання до застосування

Препарат використовують як етіотропний та імуностимулюючий засіб для лікування захворювань стафілококової етіології у дітей і дорослих.

Спосіб застосування і дози

Імуноглобулін вводять внутрішньом'язово, у верхній зовнішній квадрант сідничного м'язу. Доза препарату та кратність введення залежить від показань до застосування. При генералізованій стафілококовій інфекції мінімальна разова доза препарату становить 5 МО антиальфастафілолізину на 1 кг маси тіла (для дітей до 5 років разова доза препарату повинна бути не менше 100 МО). При легких локалізованих захворюваннях мінімальна разова доза препарату - не менше 100 МО. Курс лікування складає 3-5 ін'єкцій, які проводять щоденно або через день, залежно від тяжкості захворювання, стану хворого та терапевтичного ефекту.

Побічна дія

Іноді впродовж перших 2-х діб після введення препарату може спостерігатися: короткочасне підвищення температури тіла та місцеві реакції у вигляді гіперемії. У людей зі зміненою реактивністю можуть виникати алергічні реакції різного типу.

Протипоказання

Тяжкі алергічні реакції на введення препаратів крові людини в анамнезі (анафілактичний шок, набряк Квінке, алергічні висипи). Тромбоцитопенія та інші порушення гемостазу.

Особливості застосування

Введення препарату внутрішньовенно заборонено!

Пацієнти, яким введено препарат, повинні перебувати під медичним наглядом впродовж ЗО хв. Перед введенням довести препарат до кімнатної температури. Відкриття ампул з розчином імуноглобуліну і процедуру введення здійснюють при суворому дотриманні правил асептики. Не підлягає застосуванню препарат у ампулах з порушенням герметичності, маркування, при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні, а також при зміні візуальних властивостей (кольору, наявності осаду, що не зникає під час струшування). Особам, що страждають на імунологічні системні захворювання (хвороби крові, сполучної тканини, нефрит тощо) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії.

При виникненні алергічних або анафілактоїдних реакцій слід негайно припинити введення препарату і почати відповідне лікування. Місця проведення ін'єкцій повинні бути забезпечені засобами десенсибілізуючої протишокової терапії.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Транспортування

Всіма видами критого транспорту при температурі від 2 до 8°С.

Термін придатності

2 роки.

Пакування

Розчин по 1 або 2 або 3 або 4 або 5 мл в ампулах; по 10 ампул разом з інструкцією про застосування у картонній коробці.

Умови відпуску

За рецептом.

Виробник: Комунальний заклад охорони здоров'я «Хмельницька обласна станція переливання крові», Україна.

Адреса: 29008, м. Хмельницький, вул. Сковороди, 29, тел.: (03822) 2-13-36, тел/факс (03822) 2-41-29. e-mail: st_krov@hm.ukrtel.net

Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
Staphylococcus immunoglobulin
Реклама препарата: 
реклама препарата Імуноглобулін антистафілококовий людини рідкий на территории Украины запрещена.
Фармакотерапевтическая группа: 
Специфічні імуноглобуліни. Антистафілококовий імуноглобулін.
Примечания
* - инструкция не переведена на русский язык. На странице предоставлена украиноязычная версия инструкции.
Количество просмотров: 65.