Хлорофіліпт

Код ATХ: 
D08AX
Регистрационный номер: 
UA/4551/02/01
Срок действия регистрационного удостоверения: 
31.10.2016
Название на английском: 
СHLOROPHYLLIPT

Склад

діюча речовина: 1 мл розчину містить Хлорофіліпту екстракт густий (extractum chlorophyllipti spissum) у перерахуванні на 100 % вміст сухої речовини (1:15,3) 10 мг;

допоміжна речовина: етанол 96 %.

Лікарська форма

Розчин спиртовий.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-зеленого кольору. У процесі зберігання допускається утворення осаду.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні та дезінфікуючі засоби.

Код АТХ D08А Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат має антибактеріальну активність відносно стафілококів, у тому числі антибіотикостійких штамів.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Клінічні характеристики

Показання

Лікування захворювань, спричинених антибіотикостійкими штамами стафілококів, опікова хвороба, трофічні виразки і виразки кінцівок, що довго загоюються, у комплексному лікуванні післяопераційних, післяпологових та іншого походження септичних станів, при лікуванні стафілококових дисбіозів кишечнику і санації стафілококових носіїв, ерозія шийки матки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до хлорофіліпту або до інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Слід враховувати, що при наявності у рані залишків перекису водню Хлорофіліпт випадає в осад. Тому після промивання рани перекисом водню залишки його слід вилучити стерильним 0,9 % розчином натрію хлориду. Посилює дію антисептичних препаратів.

Особливості застосування

Застосування у період вагітностіабо годування груддю.Ефективність та безпеку при застосуванні препарату у період вагітності або годування груддю не вивчали, тому препарат не слід застосовувати цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Оскільки препарат містить етанол 96 %, слід дотримуватись обережності при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років препарат призначати внутрішньо, місцево, у клізмах. Дітям віком від 12 років препарат застосовувати за призначенням лікаря.

Внутрішньо Хлорофіліпт застосовувати при носійстві стафілококів у кишечнику та для профілактики післяопераційних ускладнень. Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 5 мл 1 % спиртового розчину, розведеного 30 мл води 3 рази на добу за
40 хвилин до прийому їжі щоденно. Тривалість лікування визначається індивідуально залежно від ефективності терапії та тяжкості захворювання.

Для лікування носійства стафілококів у кишечнику Хлорофіліпт призначати також у клізмі (по 20 мл 1 % спиртового розчину розводити у 1 л води − це доза для однієї клізми). Процедуру проводити 1 раз на добу. Клізму з препаратом ставити через кожні 2 дні. Курс лікування становить 10 процедур.

Для місцевого застосування (лікування опіків і трофічних виразок) 1 % спиртовий розчин розводити 0,25 % розчином новокаїну у пропорції 1:5.

При лікуванні ерозії шийки матки попередньо осушити тампоном усі складки слизової оболонки піхви і піхвової частини шийки матки і змастити 1 % розчином Хлорофіліпту канал шийки матки. Для спринцювання піхви 15 мл 1 % спиртового розчину розводити в 1 л води.

Тривалість курсу лікування залежить від перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Діти.Препарат застосовувати дітям віком від 12 років за призначенням лікаря.

Передозування

Можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування – симптоматичне.

Побічні реакції

Зі сторони імунної системи: при застосуванні препарату можливі алергічні реакції, включаючи набряк слизових оболонок, гіперемію, свербіж, висипання.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 100 мл у флаконі скляному або полімерному, по 1 флакону в пачці;

по 100 мл у банці, по 1 банці у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ПАТ «Галичфарм».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.


Конец текста официальной инструкции

Дополнительная информация

МНН: 
Chlorophyllipt
Реклама препарата: 
реклама препарата Хлорофіліпт на территории Украины запрещена.
Фармакотерапевтическая группа: 
Антисептичні та дезінфікуючі засоби.
Количество просмотров: 153.
Консультации по препарату
Пролежни
Вопрос
19.01.2018 12:09:18
можно ли использовать мазь левомеколь для лечения пролежней (небольшая ранка) или посоветуете что-то другое?
Ответ специалиста
Здравствуйте. Да, применять "Левомеколь" для лечения пролежней можно, это довольно эффективный препарат. Также можно использовать мазь "Аргольсульфан", мазь "Вишневского", "Цинковую мазь", "Облепиховое масло", "Хлорофиллипт" масляный раствор.
тонзилит
Вопрос
09.01.2017 13:54:32
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста хорошее лекарство при тонзилите пробковом (уже 2 года болею). Спасибо!
Ответ специалиста
Здравствуйте. Какие препараты для лечения Вы уже использовали? Вам бакпосев с миндалин и анализы на чувствительность антибиотиков делали? Эти анализы должны показать возбудителя тонзиллита и самые эффективные антибиотики для лечения этого заболевания. Можно полоскать горло разбавленным спиртовым раствором "Хлорофиллипта" или настойкой прополиса (15 капель готовой настойки на стакан воды).
Простуда?
Вопрос
26.12.2016 21:45:13
Что попить за лекарство болит горло и заложен нос тело всё как будто переломанное слабость, температуры нет
Ответ специалиста
Можно полоскать горло разбавленным спиртовым раствором "Хлорофиллипта" или обрабатывать спреем "Хлорофиллипт". Как вариант, можно полоскать разбавленным натуральным яблочным уксусом или разбавленным лимонным соком. Для носа можно использовать капли "Галазолин", "Нафтизин", "Називин" и т. п. Также можно принимать "Флюколд", "Комбигрипп", "Хелпекс" каждые 4 часа. Еще можно принимать любые аптечные витамины, пить больше жидкости (желательно клюквенный или брусничный морс), есть цитрусовые. И желательно обратиться к врачу для осмотра и консультации.